En Français

Participants

Running Room Indoor Games - 2018
Relay Teams

Confirmation

Bib Number Name City Province
Gina Almquist Edmonton Alberta
Lorraine Ambrosie Edmonton Alberta
Marci Baril Edmonton Alberta
Kyler Boisvert St. Albert Alberta
Bill Bondy Edmonton Alberta
Debra Bondy Edmonton Alberta
Anne Bradley St. Albert Alberta
Mark Bradshaw Spruce Grove Alberta
Kim Broomhall Edmonton Alberta
Mario Cabral Edmonton Alberta
Amanda Carpenter Edmonton Alberta
Andrea Clizia Edmonton Alberta
Andy Cunningham Sherwood Park Alberta
MAYA DAVIDOW EDMONTON Alberta
Margie Davidson Fort Saskatchewan Alberta
Colleen Dawson Edmonton Alberta
Jennifer DeForge Edmonton Alberta
Adriana DeLuca St. Albert Alberta
Tana Donald Edmonton Alberta
Paige Duplessie Sangudo Alberta
Colleen Durand Morinville Alberta
Ian Edington Edmonton Alberta
Nancy Ellestad Edmonton Alberta
kristie Falk Edmonton Alberta
Morinville Alberta
Tanya Gamester St.Albert Alberta
Alexandra Gravel Leduc County Alberta
Daly Grove Edmonton Alberta
Fort Saskatchewan Christian School Hachey Fort Saskatchewan Alberta
Jodi Harding-Kuriger St. Albert Alberta
Shauna Hart Ardrossan Alberta
Lilly Hebert WETASKIWIN Alberta
Derek Herman Sturgeon County Alberta
Sara Herman St. Albert Alberta
Jen Heschuk St. Albert Alberta
Amanda Homeniuk Sherwood Parl Alberta
Kristi Howard St.Albert Alberta
chantal kablan EDMONTON Alberta
Jordan Knight edmonton Alberta
Dennis Kuchta Edmonton Alberta
Susan Langstaff Spruce Grove Alberta
Lauderdale School Lauderdale School Edmonton Alberta
Edmonton Alberta
Jason Ludwar Edmonton Alberta
Brett Ludwig Edmonton Alberta
Bernard MacGregor EDMONTON Alberta
Christina MacKinnon St.Albert Alberta
Chrissy MacQuarrie Fort Saskatchewan Alberta
David Masluk Edmonton Alberta
Kim Mason Thorsby Alberta
Katie Mattson Mayerthorpe Alberta
Beth McCormick Edmonton Alberta
Mackenzie McCormick Edmonton Alberta
Mackenzie McCormick Edmonton Alberta
Paul McKay Bruderheim Alberta
Stacey Melnychuk Edmonton Alberta
Jason Michaud Edmonton Alberta
Novalee Mueller Edmonton Alberta
Shona Nelson Edmonton Alberta
Barb Orban Edmonton Alberta
Legal Alberta
Tracey Palamarek Vegreville Alberta
Danielle Pavelich Edmonton Alberta
Colleen Peters Edmonton Alberta
Glynis Powell Edmonton Alberta
Christopher Reinhart Camrose Alberta
Daniel Requa St. Albert Alberta
Jamie Robertson St. Albert Alberta
Jay Robertson Fort Saskatchewan Alberta
Kathy Robinson Wetaskiwin Alberta
stuart robson Spruce Grove Alberta
Nicole Rolph-DeVicque Edmonoton Alberta
Dean Rootsaert Edmonton Alberta
Jim Schaffer Stony Plain Alberta
Delwood School Edmonton Alberta
Ecole Meridian School Stony Plain Alberta
St.Richard School Edmonton Alberta
Karen Soetaert Spruce Grove Alberta
Karen Spencer Edmonton Alberta
josh spronk Edmonton Alberta
Janelle St-Laurent Edmonton Alberta
Kiara Stiles Edmonton Alberta
Rob Strecker St. Albert Alberta
brian sydora stony plain Alberta
Linda Tamano St.Albert Alberta
Marina Thompson Edmonton Alberta
Josine van den Berg Edmonton Alberta
Dean Walls Edmonton Alberta
Lisa Waselenkoff Sherwood Park Alberta
Chris Watson Edmonton Alberta
Kim Webster Sherwood Park Alberta
Robert Weiss Sturgeon County Alberta
Andrew Wiens Edmonton Alberta
Doug Woodbridge Edmonton Alberta

Note: Click column headings to sort the confirmation list.

Main Areas

Events

Be Inspired, challenge yourself. Pick an event goal for yourself.

Stores near you

Find a nearest Running Room store.

Creating a Race?


Before creating a race, you must first login if you have a profile or set up a profile.

One you are logged in you will then be redirected to the Race Form afterwards.