En Français

Participants

Gunner Shaw Memorial Cross Country 2019
Gunner Shaw 10K Run

Confirmation

Bib Number Name City Province
Deborah & David Pollock Maple Ridge British Columbia
Ed Aiken Gibsons British Columbia
Tracy Aiken Gibsons British Columbia
HERMAN ALAGAO NEW WESTMINSTER British Columbia
trevor anderson langley British Columbia
Ibin Paulo Ardila Vancouver British Columbia
Liam Babbitt Vancouver British Columbia
Stuart Bagnall Vancouver British Columbia
Simranjot Bal Surrey British Columbia
David Bandiera Vancouver British Columbia
Tom Barichello Langley British Columbia
Beverli Barnes North Vancouver British Columbia
Christine Barr Vancouver British Columbia
Lee Barrett-Lennard North Vancouver British Columbia
daithi beag vancouver British Columbia
Jordan Behan Vancouver British Columbia
Jonathan Behnke Vancouver British Columbia
Abbotsford British Columbia
Barbara Binns SURREY British Columbia
Kashtin Bogart Abbotsford British Columbia
Karen Bond North Vancouver British Columbia
Robin Bothermann Vancouver British Columbia
Terry Bremner Delta British Columbia
Jason Brooks Vancouver British Columbia
Richard Buckley Richmond British Columbia
Alfredo Cardenas Vancouver British Columbia
Vancouver British Columbia
Lindsay Carswell Vancouver British Columbia
deanna clark Vancouver British Columbia
Jennifer Copley Vancouver, BC British Columbia
Cameron Cosby Vancouver British Columbia
Vancouver British Columbia
Marek Dutkiewicz Vancouver British Columbia
steven fassezke vancouver British Columbia
Maple Ridge British Columbia
Bryan Gallant Vancouver British Columbia
Joey Gargaro Port Moody British Columbia
Andre Gerard Vancouver British Columbia
Samuel Gerard Vancouver British Columbia
Kyle Giesbrecht Surrey British Columbia
Benoit Gignac North Vancouver British Columbia
Devinder Gill Burnaby British Columbia
Alex Gladley Vancouver British Columbia
Cherry Graf RICHMOND British Columbia
North Vancouver British Columbia
Amy Hendel Vancouver British Columbia
Anne Hibbeln Maple Ridge British Columbia
Malcolm Hodge Richmond British Columbia
Kelly Homenick Vancouver British Columbia
Walter Homewood Burnaby British Columbia
Isabel Hope Vancouver British Columbia
Robert Horacsek Maple Ridge British Columbia
Sam Hoskins Squamish British Columbia
Scott Hughes Vancouver British Columbia
Paul Hundal VANCOUVER British Columbia
North Vancouver British Columbia
Fiona Jackson Vancouver British Columbia
Marie-Josee Jasmin North Vancouver British Columbia
Keltie John Vancouver British Columbia
Paul Jones Vancouver British Columbia
Lee Kennett Vancouver British Columbia
North Vancouver British Columbia
David Ko Vancouver British Columbia
Kevin Koonar Vancouver British Columbia
Michael Kozak Vancouver British Columbia
Leo Lam Vancouver British Columbia
Conor Lamb Vancouver British Columbia
James Lamers Vancouver British Columbia
Adam Lee Surrey British Columbia
Andrea Lee North Vancouver British Columbia
Jason Lee North Vancouver British Columbia
Leigh Lee North Vancouver British Columbia
Melanie Lee Vancouver British Columbia
Ana Lesser Vancouver British Columbia
carlos lesser vancouver British Columbia
JAMIE LEVEQUE SECHELT British Columbia
Nikol Marconova whistler British Columbia
Carmen Marin Surrey British Columbia
Fainne Martin Vancouver British Columbia
John McVey Langley British Columbia
Karen Meijer-Kline north vancouver British Columbia
Robyn Mildren Vancouver British Columbia
Anders Mjos Vancouver British Columbia
Moe Moghaddasian Coquitlam British Columbia
Todd Mundle Vancouver British Columbia
Mike Murphy Squamish British Columbia
Dimitrios Mylonas Vancouver British Columbia
Clif Ng Burnaby British Columbia
West Vancouver British Columbia
Teresa Nightingale Halfmoon Bay British Columbia
Gary Nisbet Vancouver British Columbia
Lance Nose Vancouver British Columbia
Martin O'Brien Surrey British Columbia
Vincent Pagot North Vancouver British Columbia
Jamie Paterson New Westminster British Columbia
Fred Pawluk Richmond British Columbia
Jonathan Peacock VANCOUVER British Columbia
Lisa Pearlman Vancouver British Columbia
Sigrid Pembroke Vancouver British Columbia
Dean Perez Surrey British Columbia
Lilian Pintos Vancouver British Columbia
GISELE POMERLEAU PITT MEADOWS British Columbia
Michael Rae Surrey British Columbia
Tamás Revoczi Vancouver British Columbia
Susan Reynolds Vancouver British Columbia
Alison Rhodes Gibsons British Columbia
Stephen Rhodes Gibsons British Columbia
Gabriela Rodriguez North Vancouver British Columbia
Emilie Ruddick Messier New Westminster British Columbia
Jake Rudolph Maple Ridge British Columbia
YASUYO SAWADA VANCOUVER British Columbia
Michael Schwandt Vancouver British Columbia
ANDREW SLACK VANCOUVER British Columbia
Anthony Soo Burnaby British Columbia
Richmond British Columbia
Benita Spindel Maple Ridge British Columbia
SHIQIANG SU Burnaby British Columbia
Deborah Thomson Bowen Island British Columbia
Ian Thomson Bowen Island British Columbia
robert towler Vancouver British Columbia
Thomas Ungerer Port Moody British Columbia
David VanDerwill Vancouver British Columbia
Brent Vatne Vancouver British Columbia
Honor Walmsley Vancouver British Columbia
Darren Walton North Vancouver British Columbia
Geoff Webb Coquitlam British Columbia
Brian Wilson Maple Ridge British Columbia
Tova Wolinsky Richmond British Columbia
Vancouver British Columbia
Elliott Wright New Westminster British Columbia
Sasaki Yasushi Vancouver British Columbia

Note: Click column headings to sort the confirmation list.

Main Areas

Events

Be Inspired, challenge yourself. Pick an event goal for yourself.

Stores near you

Find a nearest Running Room store.

Creating a Race?


Before creating a race, you must first login if you have a profile or set up a profile.

One you are logged in you will then be redirected to the Race Form afterwards.