En Français

Participants

Running Room Indoor Games - 2018
Relay Teams

Confirmation

Bib Number Name City Province
Adriana DeLuca St. Albert Alberta
Alexandra Gravel Leduc County Alberta
Amanda Carpenter Edmonton Alberta
Amanda Homeniuk Sherwood Parl Alberta
Andrea Clizia Edmonton Alberta
Andrew Wiens Edmonton Alberta
Andy Cunningham Sherwood Park Alberta
Anne Bradley St. Albert Alberta
Barb Orban Edmonton Alberta
Bernard MacGregor EDMONTON Alberta
Beth McCormick Edmonton Alberta
brian sydora stony plain Alberta
chantal kablan EDMONTON Alberta
Chrissy MacQuarrie Fort Saskatchewan Alberta
Christina MacKinnon St.Albert Alberta
Christopher Reinhart Camrose Alberta
Colleen Dawson Edmonton Alberta
Colleen Durand Morinville Alberta
Colleen Peters Edmonton Alberta
Daly Grove Edmonton Alberta
Daniel Requa St. Albert Alberta
Danielle Pavelich Edmonton Alberta
David Masluk Edmonton Alberta
Dean Rootsaert Edmonton Alberta
Debra Bondy Edmonton Alberta
Delwood School Edmonton Alberta
Dennis Kuchta Edmonton Alberta
Derek Herman Sturgeon County Alberta
Doug Woodbridge Edmonton Alberta
Ecole Meridian School Stony Plain Alberta
Fort Saskatchewan Christian School Hachey Fort Saskatchewan Alberta
Gina Almquist Edmonton Alberta
Glynis Powell Edmonton Alberta
Ian Edington Edmonton Alberta
Jamie Robertson St. Albert Alberta
Janelle St-Laurent Edmonton Alberta
Jason Ludwar Edmonton Alberta
Jason Michaud Edmonton Alberta
Legal Alberta
Jay Robertson Fort Saskatchewan Alberta
Jennifer DeForge Edmonton Alberta
Jim Schaffer Stony Plain Alberta
Jodi Harding-Kuriger St. Albert Alberta
Jordan Knight edmonton Alberta
Josine van den Berg Edmonton Alberta
Karen Soetaert Spruce Grove Alberta
Karen Spencer Edmonton Alberta
Kathy Robinson Wetaskiwin Alberta
Katie Mattson Mayerthorpe Alberta
Kiara Stiles Edmonton Alberta
Kim Broomhall Edmonton Alberta
Kim Mason Thorsby Alberta
Kim Webster Sherwood Park Alberta
Kristi Howard St.Albert Alberta
kristie Falk Edmonton Alberta
Kyler Boisvert St. Albert Alberta
Lauderdale School Lauderdale School Edmonton Alberta
Morinville Alberta
Lilly Hebert WETASKIWIN Alberta
Linda Tamano St.Albert Alberta
Edmonton Alberta
Lisa Waselenkoff Sherwood Park Alberta
Lorraine Ambrosie Edmonton Alberta
Mackenzie McCormick Edmonton Alberta
Mackenzie McCormick Edmonton Alberta
Marci Baril Edmonton Alberta
Margie Davidson Fort Saskatchewan Alberta
Marina Thompson Edmonton Alberta
Mario Cabral Edmonton Alberta
Mark Bradshaw Spruce Grove Alberta
MAYA DAVIDOW EDMONTON Alberta
Nancy Ellestad Edmonton Alberta
Nicole Rolph-DeVicque Edmonoton Alberta
Novalee Mueller Edmonton Alberta
Paige Duplessie Sangudo Alberta
Paul McKay Bruderheim Alberta
Robert Weiss Sturgeon County Alberta
Sara Herman St. Albert Alberta
Shauna Hart Ardrossan Alberta
Shona Nelson Edmonton Alberta
St.Richard School Edmonton Alberta
Stacey Melnychuk Edmonton Alberta
stuart robson Spruce Grove Alberta
Susan Langstaff Spruce Grove Alberta
Tana Donald Edmonton Alberta
Tracey Palamarek Vegreville Alberta

Note: Click column headings to sort the confirmation list.

Main Areas

Events

Be Inspired, challenge yourself. Pick an event goal for yourself.

Stores near you

Find a nearest Running Room store.

Creating a Race?


Before creating a race, you must first login if you have a profile or set up a profile.

One you are logged in you will then be redirected to the Race Form afterwards.